E-Mail Marketing

E-Mail Marketing dijital pazarlamacılar ve uygulama geliştiricilerinin pazarlama, bildirim ve işlemsel e-postalar göndermelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bulut tabanlı bir e-posta gönderme hizmetidir.

E-Mail Marketing doğru maili doğru zamanda göndererek kalıcı müşteri ilişkileri oluşturmanıza yardımcı olur.
    
  • Herzaman Erişim
  • Duyarlı Tasarımlar
  • Zamanlanmış Kampanyalar
  • Canlı İzleme

E-Mail Marketing

Dijital pazarlama, dijital çağın yaşandığı şu dönemlerde geleneksel pazarlama yöntemlerinin çok önüne geçmeyi başarmaktadır. Bunun farkında olan firmalar da dijital pazarlama yöntemleri konusunda kendisini eğitmeye, bu yöntemleri etkin olarak kullanmaya dikkat etmektedir. Dijital pazarlama yöntemleri arasında en önemli yöntemlerden biri de marketing olarak bilinmektedir.
Marketing yöntemi, firmanızın veya sizin e-posta adresinizden hazırladığınız toplu e-posta listesine düzenli olarak e-postaların gönderilmesine denilmektedir. Müşteriler ile iletişimde artık SMS ve mail yaygın olarak kullanılmaktadır. Kampanyalar, indirimler bu yolla müşterilere iletilmektedir. Tüm müşterilerinize tek tek mail atmanız zaman kaybı yaratacağından marketing yöntemi büyük kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

E-Posta Pazarlama

Hizmet ve mal satışı gerçekleştiren firmalar, günümüzde müşteri kitlelerine ulaşmak için çeşitli yöntemler denemektedir. Müşteriler ile iletişimde olumlu sonuçlar ve geri dönüşler sağlayan e-mail marketing yöntemi de firmalar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.
E-mail marketing, sizde e-posta bilgileri kayıtlı olan fakat henüz satış gerçekleştirmediğiniz müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu yöntem ile kampanya bilgilerinden, indirim fırsatlarından, firmanızın yeni açılan şubelerinden, müşteriye özel fırsatlardan hedef müşteri kitlenizi anında haberdar etmeniz mümkün olmaktadır.
Akıllı telefonların çıkması ile birlikte e-postalar daha sık ve kolay kontrol edilmeye başlamaktadır. Böylece atacağınız e-postalar ile müşterilerinizin dikkatini daha kolay bir şekilde çekebilir, hedef kitlenize her an, her yerde rahatlıkla ulaşma şansı yakalamanız da mümkün olmaktadır.
E-Mail Tasarımı
Kampanya Raporları
Kişi Listesi Yönetimi
E-posta Teslimatı