Harita Kayıt

Müşteriler İnternet'te sizi aradığında orada olun

Müşterilerin sizinle temasa geçebilmesi için işletmeniz hakkındaki doğru bilgileri yeni nesil haritalara ekliyoruz.
  • Google Haritalara Kayıt
  • Apple Maps, Facebook Places, Foursquare, Yelp, Factual işletme kaydı
  • Yandex Haritalara Kayıt
  • Navigasyon Cihazlarına Kayıt
 

Harita Kayıt

İnternet sayesinde dünya parmaklarınızın ucunda… İster bilgisayarınızdan isterseniz akıllı telefon veya tabletlerinizden hemen giriş yaparak tek tıkla dünyanın sokaklarının detaylarına kadar keşfetmeye başlayabilirsiniz. Bu imkanı sizlere Google maps sunmaktadır. Dünya genelinde insanların en çok kullandığı arama motoru olarak bilinen Google’in bu özelliği, bir diğer adıyla Google haritalama sistemi olarak da bilinmektedir.
Google maps servisi, insanlara birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu özelliği kullanarak hiç bilmediğiniz bir yeri internet üzerinden haritadan görüntüleyebilir, sokak detaylarına kadar inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Bununla da yetinmeyip aynı zamanda kişiler Google maps harita kayıt özelliğini de kullanabilmektedir.

Google Maps’de Yer Belirleme

Günümüzde artık tüm her şey internet üzerinden halledilmektedir. İnsanlar artık birbirlerine adres sormayı bile bırakmakta, aradıkları adresi internet üzerinden saniyeler içinde bulmaktadır. Büyük bir kolaylık sağlayan Google Maps sistemi, firmaların internet sitelerine de bir yenilik kazandırmaktadır.
Birçok internet sitesi sahibi kurum sayfasının içerisinde hakkımızda, iletişim, adres bilgilerine yer vermektedir. Açık adres yazılması özellikle o bölgeyi bilmeyen kişiler için çok yeterli olmamaktadır. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda yeni bir çözüm arayan firmaların yardımına Google haritalara kayıt özelliği yetişmektedir.
Akıllı telefonların yaygınlaşmasının ardından daha da önemli bir konuma yükselen Google haritalar üzerinde işyerinizi de rahatlıkla işaretleyerek kayıt olabilirsiniz. Böylece müşterileriniz adresinizi zorlanmadan, harita üzerinden rahatlıkla bulabilmektedir.
Google Haritalar
Apple Maps, Facebook Places, Foursquare, Yelp, Factual işletme kaydı.
Yandex Haritalara Kayıt
Navigasyon Cihazlarına Kayıt