Web Tasarım

Web siteniz genel pazarlama stratejinizin belkemiğidir.

Eşsiz ve unutulmaz olması, ancak gezinmesi kolay olması gerekir. Balak Bilgisayar olarak aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz...
  • Web Tasarım
  • İçerik Yönetim Sistemleri
  • Duyarlı Mobil Tasarım
  • Mobil AMP
  • Hızlandırılmış Mobil Sayfalar
 

Web Tasarım

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte sık duyulmaya başlayan kavramlardan bir tanesi de, web tasarım… Dijital çağın yaşandığı şu yıllarda, bir firmanın kendini tanıtabilmesi, hedef kitlesine daha kısa yoldan ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesi, kurumsal kimliğini günümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan sanal alemde tanıtabilmesi için web sitesi kurmak zorunlu hale gelmektedir. Kurulan bu web sitesinin içeriğini oluşturan ara yüzünden menülerine kadar bu sistemin oluşturulması için yapılan tasarımlara web tasarım adı verilmektedir.
En küçük firmadan çok büyük kurumlara kadar her kuruluş son yollarda web tasarım ve tanıtım işlerine önem vermektedir. Web tasarım sayesinde eski işlerinden iş örneklerini, müşteri portföyünü, referanslarını, iletişim bilgilerini yazılı, görsel ve videolar aracılığı ile dijital ortamlarda sergileme, kitlesine ulaştırma şansı yakalamaktadır.

Web Tasarımın Önemi

Birçok kişi hizmet veya mal satın almak istediğinde öncelikle internet üzerinden piyasa araştırması yapmaktadır. Bu araştırma esnasında da firmaların sitelerine girerek ürün bilgileri, fiyatları, firma geçmişi gibi birçok konuda bilgi alma şansı yakalamaktadır.
Uzman kişiler tarafından firmalara hatta kişilere dahi web tasarım hizmetleri verilmektedir. Bu hizmetlerden yararlanarak bir internet sahibi olmak, bu siteden sadece bilgilerin paylaşılması değil hatta satış yapmak dahi mümkündür. Günümüzde iyi bir web tasarıma sahip olan kuruluşlar müşterilerin gözünde daha güvenilir bir konuma sahip olmaktadır. bundan dolayı da web tasarımın her geçen gün önemi artmaktadır.
Web Geliştirme
E-Ticaret Geliştirme
Yazılım Geliştirme
Veritabanı Geliştirme