Seo

Arama Motoru Optimizasyonu, işletmelerin Google'daki arama sıralamasına hakim olmasına yardımcı olur. Google'ın en üstünde değilseniz, potansiyel müşterilerinizin gözlerinin önünde değilsiniz.

Arama Motorlarının altyapısını kullanan robot sistemlerin istediği şartlar ile sizi rakiplerinizden bir adım önde tutmak için sunulan hizmetlerimiz...
  • Seo Kurulumu
  • Sayfa İçi Optimizasyon
  • Sosyal Medya Analizi
  • Yerel Arama Optimizasyonu
  • Raporlama

SEO

Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltması olarak sıkça duyulan SEO, web siteleri için kullanılan teknik bir terimdir. Birçok yerde sık sık duyulan SEO işlemleri, web sitelerinin daha kolay tarama yapmasına olanak sağlayan düzenlemeleri ifade etmektedir. Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir.
Herhangi bir web sitesi içinde yer alan arama motorlarına yönelik iyileştirme çalışmaları SEO işlemleri olarak tanımlanabilmektedir. SEO işlemlerinin gerçekleştirmekteki ana amaç, web sitesinin değerini artırmak, arama sıralamalarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak, böylece de siteye giren ziyaretçi sayısını artırmaktır.

Seo Çeşitleri

İnternetin yaygın kullanılması, web sitelerinin ve özelliklerinin hızla gelişmeye, değişmeye devam etmesi nedeniyle her an SEO işlemlerine ilişkin bir şeyler duymak mümkündür. Bu alanda profesyonel hizmet veren kişiler SEO çeşitleri konusunda da hizmet almak isteyenleri bilgilendirmektedir. Site içi ve site dışı olarak SEO işlemleri, 2 farklı grupta incelenmektedir.
SEO işlemlerinin başarılı olabilmesi için site içi SEO büyük önem taşımaktadır. Site içerisinde gerçekleştirilen optimizasyon işlemlerini işaret eden site içi SEO başarılı bir şekilde uygulandığında, arama motorlarında içeriğin üst sıralarda çıkması daha da kolaylaşmaktadır.
Doğal popülarite sağlama sanatı, olarak da ifade edilen SEO işlemleri, bu alanda gerekli eğitimleri alan uzman kişiler tarafından uygulanmaktadır. Birçok firma arama motorlarında konumunu yükseltmek için SEO uzmanlarından destek almaktadır. bunun yanı sıra SEO uzmanları gelişmeleri yakından takip ederek kendilerini her zaman eğitmekte ve SEO kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir.
Kelime Analizi
Mobil Uyumluluk
Başlık ve İçerik Analizi
Google & Bing Geliştirici Araçları Kurulumu